„Mažeikiškiai“ tapo čempionais vasaros uždarymo turnyre

12/28/2022

Rugpjūčio 27 d. vyko vasaros uždarymo SIP tinklinio 2x2 turnyras, kuriame dalyvavo 9 komandos iš visos Lietuvos. Prie Širvėnos ežero atvyko komandos iš Kauno, Radviliškio, Telšių, Mažeikių, Panevėžio, Pasvalio bei vietinės biržiečių komandos.

Jos buvo suskirstytos į du pogrupius iš kurių į pusfinalius pateko keturios komandos - RIO (Kaunas), Dirbam (Panevėžys), Mažeikiškiai (Mažeikiai) bei 2 Aukštas (Radviliškis).

Aukšto lygio pusfinaliuose pergales iškovojo komandos iš Mažeikių ir Kauno, o finale Mažeikiškiai 2:0 nugalėjo varžovus iš iškovojo čempionų titulą.

„Labai geros nuotaikos - antrą kartą atvažiavome pas jus į turnyrą, antrą kartą žaidėme finale ir nugalėjome. Važiavome atsirevanšuoti ir iškovoti čempionų titulą. Finalas buvo sunkus, bet traukėm visus kamuolius, rizikavom ir taip gavosi, kad laimėjome“ - po turnyro auksu džiaugėsi mažeikiškiai.

Treti turnyre liko komanda Dirbam, kurie po atkaklios kovos dėl III vietos iškovojo pergale 2:1 prieš Radviliškio komandą.

Prizininkai buvo apdovanoti išskirtinio dizaino medaliais bei rėmėjų prizais.Turnyre vyko ir žaidimas pertraukos metu, kuriame visi dalyviai buvo apdovanoti Biržų duona įsteigtais prizais.

Renginio partneriai: Biržų rajono savivaldybė, Biržų duona.