„Nordic proteins“ šokių kovos šiais metais festivaliui paruošusios išskirtinių staigmenų

6/29/2023

Liepos 14 d. SIP sporto ir gatvės kultūros festivalį atidarys „Nordic proteins“ 1x1 šokių kovos. Antrus metus iš eilės rengiamos dance battle varžybos jau sulaukė didelio dalyvių susidomėjimo, o jos pagrindiniais rėmėjais vėl tapo įmonė „Nordic proteins“.

„Palaikome gatvės kultūrą bei sportą ir kartu su SIP tikime, jog tai yra nepaprastai svarbu miesto kultūriniam gyvenimui. Džiaugiamės, jog antrus metus iš eilės turime galimybę prisidėti prie festivalio ir suteikti jaunimui galimybę išreikšti save per šokius“ - sakė įmonės vadovas Audrius Jukna.

Šiais metais šokių kovos iš Rotušės gatvės keliasi į naujai sutvarkytą Biržų Kultūros centro kiemą. Liepos 14 d. (penktadienį) nuo 18:30 val. prasidėsiančios kovos vyks trijose skirtingose amžiaus grupėse - 5-6 metų, 7-10 metų bei 11-16 metų.

„Kovo mėnesį patys sulaukėme skambučio iš Audriaus, kuris turėjo daug idėjų, pasiūlymų ir motyvacijos šiais metais sukurti dar išskirtinesnes šokių kovas Biržams. Nepaprastai smagu, jog kaip organizacija sulaukiame tokio „Nordic proteins“ palaikymo ir tikiu, jog laukia nepamirštamas liepos 14 d. vakaras.“ - pridėjo SIP vadovas Danielius Kerbelis.

Dalyvavimas renginyje šokėjams ir žiūrovams yra nemokamas. Už tai esame dėkingi mūsų renginio rėmėjams ir partneriams - Nordic proteins, Biržų rajono savivaldybė, Biržų kredito unija, Valmis, Biržų duona, Elmenhorster, Tipas, Biržų krašto muziejus SĖLA, BKKSC, Šiaurės rytai bei Biržų Kultūros centras.