Paramos Ukrainai turnyre triumfavo šiauliečiai

4/18/2022

Balandžio 16 d. Biržuose įvyko SIP organizuotas salės tinklinio 6x6 paramos turnyras. Jame dalyvavo 4 komandos iš Panevėžio, Kėdainių ir Šiaulių.

Visos komandos tarpusavyje sužaidė grupės rungtynes, o po jų laukė kova dėl III vietos ir didysis finalas. Po atkaklių grupės kovų pirmąją vietą grupėje iškovojo šiauliečiai „Kristalas“, kurie finale susitiko su antrąją vietą grupėje užėmusia „Panevėžys“ komanda, o dėl III vietos kovojo kėdainiečiai „Surviliškis“ ir panevėžiečiai „Šauk Irisą“.

Trečiąją vietą po dviejų setų rezultatu 2:0 iškovojo komanda „Šauk Irisą“. Didysis finalas intrigą kėlė jau grupių etape, nes abi komandos paskutinėse grupės rungtynėse aiškinosi jėgas iki pat galo (28:26; 25:23). Būtent grupėje triumfavęs „Kristalas“ į finalą žengė užtikrinčiau ir pirmąjį setą laimėjo rezulatu 25:17. Antrasis setas baigės identišku rezultatu 17:25, tik jau „Panevėžys“ komandos naudai. Paskutinis setas po daug aistrų ir atkaklios kovos baigėsi 25:22 „Kristalo“ naudai.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti SIP atributika ir išskirtiniais turnyro medaliais.

Pagrindinis turnyro tikslas buvo surinkti kuo didesnę paramą Ukrainai. Iš viso į Blue and Yellow fondą buvo pervesti 303 EUR.

Dėkojame renginio personalui (teisėjams, fotografui, savanoriams) už nemokamas paslaugas turnyro metu! Ačiū tariame Biržų „Saulės“ gimnazijai už nemokamas patalpas bei visoms komandoms už dalyvavimą ir paaukotus pinigus!