Pirmą kartą SIP festivalyje - „Biržų kredito unija“ šeimų diena

7/7/2023

Šių metų SIP festivalio uždarymas bus kitoks - liepos 16 d. Biržų pilies kieme laukia „Biržų Kredito unija“ šeimų diena!

Jos metu vyks įvairiausios pramogos, smagios rungtys ir išskirtiniai žaidimai, kurie nereikalauja fizinio pasiruošimo ir yra skirti visai šeimai!

„Kai sulaukėme pasiūlymo prisidėti prie festivalio - iškart sutikome, nes mūsų vertybės labai sutampa. Džiaugiamės, jog SIP į savo veiklas įtraukia visą Biržų bendruomenę ir tikime, jog sekmadienį pilies kieme kiekvienas atras sau artimą veiklą“ - sakė „Biržų Kredito unija“ administracijos vadovė Aušrinė Poškienė.

Renginys prasidės liepos 16 d. (sekmadienį) 13:00 val. ir truks apie dvi valandas. Visų dalyvių laukia prizai bei geros emocijos:

„Labai džiaugiamės naujomis draugystėmis ir bendradarbiavimais, o ypač tokiais kaip šis - su „Biržų Kredito unija“ lengvai radome bendrą kalbą ir sugalvojome idėją sekmadieniui. Tikiu, jog ją puikiai įgyvendinsime ir tai taps gražia kasmetine tradicija, kuri vienija ir suburia visą mūsų bendruomenę.“ - sakė SIP vadovas Danielius Kerbelis.

Dalyvavimas renginyje yra nemokamas. Už tai esame dėkingi mūsų renginio rėmėjams ir partneriams - Biržų kredito unija, Nordic proteins, Biržų rajono savivaldybė, Valmis, Biržų duona, Elmenhorster, Tipas, Biržų krašto muziejus SĖLA, BKKSC, Šiaurės rytai bei Biržų Kultūros centras.