Pirmieji užsieniečiai, naujas dalyvių rekordas ir ilgiausias turnyras istorijoje!

7/1/2024

Birželio 22 d. įvyko antrasis šio sezono SIP turnyras. Joninių paplūdimio tinklinio turnyre vėl buvo pagerintas rekordas - dalyvavo 36 komandos iš visos Lietuvos! Daugiau turnyre dalyvauti norėjusių komandų priimti į turnyrą nebebuvo galimybės dėl aikštelių kiekio Biržuose.

Registraciją į turnyrą organizatoriams teko stabdyti likus savaitei iki registracijos pabaigos! Vyrų paplūdimio tinklinio turnyre įvyko trijų lygių turnyrai - pirmą kartą buvo organizuojamas pradedančiųjų D lygio turnyras bei jau įprastai didžiausio dėmesio susilaukiantys B ir C lygio turnyrai. Aukščiausio pajėgumo B lygyje dalyvavo 8 komandos, C lygyje 12 komandų, o pradedančiųjų lygyje 4 komandos.

Pirmą kartą mūsų tinklinio turnyruose sulaukėme užsieniečių dalyvių - jie žaidė Vyrų B bei MIX C lygio turnyruose! Iš pietryčių Azijos atvykęs Samuel Law tapo Vyrų B lygio čempionu!

Šiame sezone dar laukia ne vienas SIP paplūdimio tinklinio renginys, o artimiausias vyks per mūsų organizacijos gimtadienį liepos 20 d. Biržuose!

Renginio rėmėjai: Nordic proteins, Biržų kredito unija, Biržų rajono savivaldybė, Šiaurės rytai, Biržų duona!

MIX C lygyje dalyvavo 12 komandų iš visos Lietuvos - jos buvo suskirstytos į 4 grupes, o po grupių etapo vyko atkrintamosios kovos.

Čempionais šioje grupėje tapo Mažeikių komanda, kuri finale nugalėjo Burundį (Vilnius) rezultatu 21:18. Kovoje dėl III vietos stipresni buvo kauniečiai Tv mm, nugalėję Rokiškio komandą Baiba.