Puikiai praėjo pirmasis SIP sporto ir gatvės kultūros festivalis

8/9/2022

Liepos 29-30 dienomis įvyko didžiausias renginys mūsų organizacijos istorijoje - SIP sporto ir gatvės kultūros festivalis!

Festivalį atidarė Hip hop Dance Battle kovos, kuriose dalyvavo 11 dalyvių, kurie buvo išskirstyti į dvi grupes (7-10 metų ir 11-16 metų). Uždarytoje Rotušės g. šalia kokteilių baro Tipas susirinko labai daug žiūrovų bei palaikymo komandų! Daugiau apie šokių kovas skaitykite čia: https://bit.ly/3JEK55P

Hip hop Dance Battle pertraukos metu vyko Nordic proteins varžybos su balansiniu dviratuku! Visi greituoliai išbandė balansinį dviratuką, o greičiausiu lenktynėse tapo Emilis! Pralaimėtojų čia nebuvo - visų dalyvių laukė saldūs Biržų duona prizai, o greičiausias dalyvis turėjo išvažiuoti su dviratuku namo, tačiau Emilis dviratuką padovanojo savo draugei.

Penktadienio vakarą Rotušės gatvėje uždarė DJ Liman, kurio muzika grojo iki pat vidurnakčio ir antrąją festivalio dieną dalyviai pasitiko puikiomis nuotaikomis.

Antroji diena vyko dviejose vietose, o pagrindiniu festivalio akcentu tapo tinklinio 2x2 ir 3x3 turnyrai Centriniame miesto pliaže. Tinklinio turnyruose dalyvavo 24 komandos iš visos Lietuvos. Centriniame pliaže taip pat vyko ir Spikeball turnyras, kuriame sudalyvavo 6 komandos.

Tinklinio 2x2 turnyre pirmąją vietą iškovojo komanda „Utena“, kuri po labai atkaklaus finalo 2:1 nugalėjo „Tiesiog“. III vieta laimėjo šiauliečių komanda „Kulverstukai“.

3x3 turnyre čempionais tapo „RAME“ (Šiauliai), antri liko „Papiliokai“, o trečiąją vieta iškovojo biržiečių komanda „Gaza“.

Centriniame pliaže vyko ir Lietuvoje vis labiau populiarėjančios Spikeball sporto šakos turnyras!

Turnyrų metu vyko daug pramogų ir žaidimų, kurių metu dalyviai galėjo laimėti mūsų partnerių įsteigtus prizus bei SIP atributiką. Tinklinio turnyrų prizininkų laukė ne tik išskirtinio dizaino medaliai ir įvairūs prizai, bet ir Nordic proteins įsteigti pinginiai prizai!

Šeštadienį veiksmas vyko ir centriniame miesto stadione - vyko jėgos ir ištvermės varžybos bei teniso 1x1 turnyras.

Dar kartą norime padėkoti visiems, kurie prisidėjo prie SIP sporto ir gatvės kultūros festivalio!

Renginio partneriai: Biržų rajono savivaldybė, Nordic proteins, Tipas, Biržų duona, Biržų rajono kūno kultūros ir sporto centras, Biržų Kultūros Centras

SIP sporto ir gatvės kultūros festivalis - Biržų miesto reprezentacinis renginys, dalinai finansuojamas Biržų miesto savivaldybės lėšomis.