Salės tinklinio turnyro čempionai - „After 8“

3/5/2022

Vasario 26 d. vyko SIP salės tinklinio 6x6 turnyras, kuriame dalyvavo 10 komandų iš visos Lietuvos. Visą dieną trūkęs renginys sulaukė komandų iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Panevėžio, Ignalinos, Jonavos bei Biržų.

Komandos buvo suskirstytos į tris pogrupius - A ir C grupių kovos vykos Biržų „Saulės“ gimnazijos sporto salėje, o B grupės rungtynės Biržų „Kaštonų“ pagrindinės mokyklos sporto salėje. Antrasis etapas ir atkrintamosios, į kurias pateko pirmąsias ir antrąsias vietas grupėje užėmusios komandos vyko „Saulės“ gimnazijos sporto salėje.

Turnyre po atkaklių ir permainingų kovų pirmąją vietą iškovojo komanda „After 8“ iš Vilniaus, kuri finale nugalėjo jonaviečius „Bukonys“ komandą. „Vitameda“ (Kaunas) iškovojo III vietą turnyre. Ji mažajame finale įrodė pranašumą prieš panevėžiečių ekipa „Vadokliai“.

Renginyje taip pat vyko SpikeBall turnyras, kuriame sudalyvauti spėjo ir patys tinklinio turnyro žaidėjai bei žiūrovai.

Turnyro prizininkai buvo apdovanoti SIP atributika, išskirtiniais turnyro medaliais, kuriuos pagamino cups.lt bei kvietimais į renginio aptarimą kokteilių bare „Tipas“.

Dėkojame Asociacijai „Biržų Tinklinio Klubas“ už pagalbą organizuojant turnyrą, Biržų „Saulės“ gimnazijai, Biržų „Kaštonų“ pagr. mokyklai, visiems savanoriams bei dalyviams!