Sezono atidaryme - rekordinis komandų skaičius

5/29/2024

Šeštadienį įspūdingai atidarytas SIP paplūdimio tinklinio sezonas. Biržų centriniame pliaže susirinko 34 komandos - rekordinis skaičius Biržuose.

Registraciją į turnyrą organizatoriams teko stabdyti likus savaitei iki registracijos pabaigos! Vyrų paplūdimio tinklinio turnyre įvyko dviejų lygių turnyrai - B ir C. Aukštesnio pajėgumo B lygyje dalyvavo 8 komandos, o C lygyje 12 komandų.

C lygio lygio kovos sulaukė didžiausio susidomėjimo ir iš žiūrovų - čia rungtyniavo vienintelės turnyro komandos suburtos iš biržiečių, o viena iš jų tapo ir šio lygio čempionais. Jie su vietinių palaikymu finale nugalėjo svečius iš Mažeikių rezultatu 13:21. Trečiąją vietą iškovojo Namišių komanda.

Paplūdimio tinklinio sezono atidarymas tapo istoriniu ir išskirtiniu - atsiminsime jį dar ilgai! Šiame sezone dar laukia ne vienas SIP paplūdimio tinklinio renginys, o artimiausias vyks per Jonines, birželio 22-23 dienomis!

Rėmėjai: Nordic proteins, Biržų kredito unija, Biržų rajono savivaldybė, Šiaurės rytai, Biržų duona!

B lygio turnyre vėl sulaukėme aukšto lygio komandų, kurios jėgas SIP turnyre aiškinosi ne pirmą kartą. Čempionais šiame lygyje tapo Mažeikiai, kurie po labai atkaklios kovos finale nugalėjo Mikasą, rezultatu 19:21. Bronzą iškovojo Iš Antro komanda, kuri bronzinėje kovoje įveikė Vegasa - 14:21.

Pirmą kartą mūsų turnyre organizuotos MIX grupės irgi sulaukė svečių iš visos Lietuvos. Vyro ir moters pagrindu sudarytos komandos galėjo rinktis tarp dviejų lygių - B arba C pajėgumo.

B lygyje varžėsi 8 komandos. Čia dominavo Jonavos komandos - iš viso šiame lygyje dalyvavo keturios jų MIX komandos, o dvi iš jų iškovojo I ir II vietą. Bronzą šiame lygyje laimėjo Tv mm komanda.

MIX C lygis sulaukė ne ką mažesnio susidomėjimo, nes jame dalyvavo 6 komandos, o daugiau norinčių priimti dėl komandų limito nebepavyko. Čempionais tapo Baiba, kuri finale 21:18 nugalėjo Nakama komandą. Trečiąją vietą iškovojo Burundis MIX.