SIP Joninių tinklinio turnyre - puikiai pasirodžiusios biržiečių komandos

6/28/2023

Birželio 24 d. į SIP Joninių tinklinio 2x2 ir 3x3 turnyrus atvyko 18 komandų iš visos Lietuvos.

2x2 turnyre stabiliausiai grupės ir atkrintamųjų etape žygiavo vilniečių komanda „Iš antro“, kurių sudėtyje buvo Egidijus Urbonas ir Goda Milinavičiūtė. Jie laimėjo visas rungtynes ir iškovojo čempionų titulą. Antrąją vietą užėmė komanda „Mikasa“, o bronzą iškovojo biržiečių ekipa pavadinimu „Pagirioti“.

Antroje dienos pusėje prasidėjęs 3x3 turnyras sulaukė mažesnio komandų kiekio, tačiau išskirtinio žiūrovų susidomėjimo. Turnyro pagrindą sudarė biržiečiai, o finale po labai atkaklios kovos būtent jie nugalėjo komandą iš Žemaitijos. Čempionų medaliai atiteko Salvijui Karaliūnui, Erikui Unglininkui ir Deivydui Šnarui. Bronzos medaliai taip pat liko Biržuose - juos po atkaklios kovos rezultatu 21:19 iškovojo „Kiemo tritonas“.

Dėkojame visoms komandoms, žiūrovams ir renginio rėmėjams - Biržų rajono savivaldybei, Nordic proteins, Biržų kredito unijai, Elmenhorster, Biržų duonai, Šiaurės rytams ir Hustle point.

Kviečiame visus tinklinio mėgėjus į Biržus atvykti liepos 15 d. - SIP sporto ir gatvės kultūros festivalio metu vyks dar vienas 2x2 bei 3x3 tinklinio turnyras.