Tinklinio sezono uždarymo turnyre - 20 komandų iš visos Lietuvos

9/25/2023

Šeštadienį sėkmingai uždarėme SIP tinklinio turnyrų sezoną su 20 komandų iš visos Lietuvos! Pinginiai prizai, išskirtinio dizaino medaliai, rėmėjų prizai ir aikštelės šalia Širvėnos dar kartą sulaukė didelio susidomėjimo rugsėjo 23 d.

Paplūdimio tinklinio 2x2 turnyre įvyko dviejų lygių turnyrai - B ir C. Aukštesnio pajėgumo B lygyje dalyvavo 8 komandos, kurios varžėsi ir dėl Biržų kredito unijos su Nordic proteins įsteigtų piniginių prizų. Turnyro lygį parodo ir faktas, jog trys komandos buvo ankstesnės mūsų turnyrų čempionės, o viena iš jų - antrosios vietos laimėtojai.

Visos šios komandos šeštadienį pateko į pusfinalius - komanda „Mikasa” susitiko su „Liankais”, o abiejų prieš tai šiais metais vykusių mūsų turnyrų čempionai „Iš antro” kovėsi su „Antras aukštas” komanda. Čempionai užtikrintai 21:11 nugalėjo svečius iš Radviliškio, o „Liankai” 26:24 išvargo pergalę ir po atkaklios kovos žengė į finalą.

Jame kova prasidėjo taip pat atkakliai, tačiau baigėsi liūdnai - panevėžiečiai 5:7 išsiveržė į priekį, bet tada vilniečių „Iš antro” komandos narė Goda patyrė traumą, kurį užbaigė finalo kovą. Kovoje dėl III vietos po pratęsimo ir atkaklios kovos bronzą iškovojo „Antras aukštas”.

C lygio turnyre sulaukėme 12 komandų. Jos varžėsi 4 pogrupiuose, po to jų laukė aštunfinaliai, ketvirtfinaliai ir kovos dėl medalių.

Ten susitiko pasvaliečiai „Namišiai” prieš biržiečius „Nebe pirma jaunystė” bei komanda iš Panevėžio „Truskava” prieš biržiečius „Bokštus”. Po įtemptų pusfinalių „Nebe pirma jaunystė” kartu su „Truskava” susitiko finale, o „Namišiai” kovoje dėl bronzos nugalėjo „Bokštus”.

Finalas buvo vertas savo pavadinimo - be galo įtempta kova, daug emocijų, pratęsimas ir „Truskavos” pergalė rezultatu 20:22.

Tinklinio sezono uždarymas buvo išskirtinai sėkmingas ir įsimintinas! Dėkojame visiems šio ir praėjusių dviejų vasaros turnyrų dalyviams ir žiūrovams! Didelis ačiū mūsų rėmėjams, kurie visą vasarą prisidėjo prie mūsų turnyrų - Nordic proteins, Biržų kredito unijai, Biržų rajono savivaldybei, Šiaurės rytams, Elmenhorster bei Biržų duonai! Tariame visiems iki pasimatymo kitame sezone!